Ігри

Хижаки, що добре харчуються, яким мало, що загрожує і у яких багато вільного часу використовують гру, щоб підтримувати на належному рівні свої мисливські навички, і просто проводити час. Якщо не керувати Білий полюбляє ганяти по кімнаті пластмасові стаканчики, іноді носить їх в зубах. Іноді полюбляє гратися гілочкою з виноградного грона, підкидаючи її в повітря, ловлячи, зносивши її в зубах, ганяючи її лапами, як футболісти грають у футбол, по кімнатах.

Дуже часто любить гати горішки волоські. Горіхи лежали в солом’яній вазі в залі, кіт заскочив на стіл, та перевертає лапами цю вазу, викидаючи горішки додолу, а потім розганяє їх по всій кімнаті, а іноді і по квартирі, а у вазі нічого не залишається.

Ми все по збираємо - покладемо в вазу, і все починається спочатку, Більчик любить горіхи діставати сам, бо коли ми кидаємо горішок він чомусь ним не грається.

А особливо Більчик любить підшучувати над нами: коли всі сплять і спід ковдри виглядає нога, полюбляє її ловити, якщо ногу заховати то починає засовувати передню лапу з розпущеними кігтями під ковдру.

Хрущі в нього симпатії не викликають, до них відноситься байдуже, без інтересу, і скоро про нього забуває.

Але якщо в кімнаті літає метелик, то це вже велика радість: очі робляться широкими, вуса настовбурчує і починає підстрибувати, б’ючи лапкою метелика, або намагається його спіймати в польоті двома лапами. Зловивши з’їдав його.

Спостерігала я ще за тим як Більчик ловив «зайчика» від дзеркальця.

Випадково дзеркало спіймало відбиток лампи і ми почали водити «зайчиком» по стінці кімнати, спостерігаючи його реакцію. Кіт зреагував, почав за ним слідкувати і бігати за ним з кресла на диван, бігаючи туди сюди, доки не втомився, бо продовжувалося це довго. Коли ми давали йому іграшку не справжньої мишки, він з нею не грався, а навпаки злякався.

9 травня 2009року ми котика забрали до бабусі. В літній кухні бабуся завжди ставила мишоловку, на всякий випадок. І саме тоді Більчик спіймав маленьке мишеня. Він довго грався ним. Спочатку давав змогу втікати, ат отім здоганяв, тоді придушив , що не тікала мишка, підкидав лапами, сидячи на задніх. Так продовжувалося протягом 30 хвилин.

Любить ще гратися з квітами, що ростуть в вазонах, наприклад, циперус – його він з’їв першим. А от диффенбахія йому подобається гратися листочками, розпускає кігті та дере великі і тільки велике листя. Фікуси йому не сподобалися після його «гри» з ними йому було не дуже добре. Хамедорею мами він теж скоро доїсть, вона йому дуже подобається особливо якщо перевернути горщик та з’їсти корінь. А от ще він любить гратися з букетами квітів в вазі. Зривати пелюстки з них та гратися ними на підлозі і розкидати по всій квартирі, залежно від настрою.


Подібні статті

Рукокрилі Чернігова
Ряд рукокрилі (кажани) – великий ряд ссавців, здатних активно літати. Його представники поширені на всіх континентах планети від північної межі лісу до тропіків і пустель Австралії (крім Антарктиди). Живляться переважно комахами, хоча для ...

Ефіроолійні рослини
Ефіроолійні культури належать до різних ботанічних родин та видів. Об'єднує їх наявність ефірної олії, яка нагромаджується в рослині або окремих її частинах — насінні, лиртках, пелюстках квіток. Ефірна олія містить природні ароматичні речовини, ...

Головне меню