Як залежить поведінка мого кота від зміни пори року?

На зиму коли тільки починає холодати у кота збільшується час сну, він починає довше спати, більше їсти, набирає вагу, а шерсть стає густішою, а головне він перестає линяти – тобто стає менш рухливим, лінивим, старається сховатися в тепле місце. Мій кіт любить спати взимку на стільці біля батареї, буває обіймає її лапами, тулиться в неї носом, гріє спочатку животик, потім спинку. Рідко сидить на підвіконні в кухні, та спостерігає за природою. Взимку старається спати з кимось із родини. А коли іде лапатий сніг намагається його зловити через скло вікна, дере лапою скло.

З приходом весни як це було цього року на початку березня та в квітні Більчик оживився, почав линяти, схуд, погано почав їсти, став більш грайливим, а головне почав «співати» нам свої арії, особливо в ночі сяде під дверима(він у нас домашній на вулицю не ходить) і починає нявкати, та так голосно, що ми всі просинаємось, а коли встаємо і проганяємо його та ідемо по кімнатам то він починає налітати нам н ноги та гриво кусати. Постійно сидить на вікні щось видивляється в ньому. Весною теж намагається спати з нами, особливо влягтися так, щоб йому дісталось більше ковдри. А коли влітку йде сильна гроза з громом то він заривається під ліжко і сидить там до тих пір поки не перестане гриміти. Сидячи на підвіконні просуває ніс в щілину і нюхає свіже повітря.

Літом коли дуже жарко намагається зовсім не витикатися з прохолодного місця, а вилазить на «світ Божий» лише ввечері коли падає температура на вулиці. В цю пору року особливо сильно худне, втрачає апетит, їсти починає тільки з ранку або ввечері. Вдень п’є лише воду. Влітку полюбляє в жарку погоду залазити в раковину в ванній або в кухні. Літом намагається спати подалі від інших, прохолодній ванні чи балконі. Не любить сидіти на руках,бо дуже жарко. Дуже любить купатися сам лізе в ванну і чекає коли буде литися вода.

Осінь для нашого кота це пора відновлення сил. В цей час Більчик сильно гладшає стає якимсь спокійним, урівноваженим, починає інтенсивніше гратися з нами. Краще їсть, а особливо не співає арій, а це так чудово. Менш агресивний. Лагідний, треться об ноги, таке відчуття, що це не дорослий кіт, а маленьке котеня. Дуже довго сидить на підвіконні, і відігнати його неможливо.

Наш кіт – домашній.

На вулицю ми його не випускаємо, і тому якщо іноді вискакує в двері, то спускається по сходам до першого поверху, але біжить вниз тільки тоді, коли за ним хтось вийде-боїться, якщо ніхто не виходить –сидить, починає нюхати територію, ходить туди сюди на півзігнутих кінцівках.

Вперше Більчик вискочив на вулицю, коли йому було десь півроку. Він вистрибнув через кватирку, з другого поверху, вдома нікого не було ми з мамою були на випускному вечері. Прийшли додому вранці а кота ніде не має. Мама вийшла на вулицю, почала його звати - і ось повзе наш Білий на пів зігнутих, сірий від бруду, переляканий, забіг в квартиру і десь 2 доби відсипався отримавши такий сильний стрес опинившись на вулиці сам.

Але якщо б кіт гуляв на вулиці-він би пристосувався і не боявся.

Якщо ми у бабусі – Більчик без боязні ходить навкруги.

Вдома він хазяїн, ходить впевнено, високо задравши хвіст.

Якщо нашкодить, то хвіст опущений, прижатий, постать невпевнена. Розуміє, що зробив шкоду, вуха опускає, голову нахиляє і втікає і ховається.


Подібні статті

Молекулярні компоненти, що утворюють адгезивні міжклітинні контакти
Молекулярні компоненти міжклітинних адгезивних контактів, а саме, кадгерини і катеніни, утворюють складні багатошарові тканини з окремих однотипних клітин, та дозволяють обмінюватись інформацією між ними. Їх регульована експресія є важливо ...

Золотий перетин і пропорції людини
У природі існує багато явищ які важко пояснити, одне с таких явищ це те що все в всесвіті та на нашій планеті підпорядковується золотому перетину. Всі явища природи, рослини тварини, люди, та створені людьми архітектурні, живописні, та ін ...

Головне меню