Як правильно пити воду

Необхідно зазначити, що для того щоб зберегти своє здоров’я і ясність розуму на довгі роки, необхідно пити багато води щодня. Якість цієї води, природно, має бути дуже високого рівня. Вода з під крана - це та вода, яка здатна завдати непоправної шкоди організму.

Також існують певні правила вживання води. Як потрібно пити воду?

· Щоранку необхідно випивати стакан води. Тому, що вода нормалізує роботу кишечника і відновлює водний баланс організму. Якщо хочете відчути бадьорість вранці, пийте воду.

· Вода повинна бути кімнатної температури. Стакан води перед вживанням їжі сприяє більш ефективній роботі кишечника.

· Воду необхідно вживати не тільки вранці, але і на протязі дня. Основні рекомендації дієтологів зводяться до наступного: пийте воду після сніданку, за 30 хвилин до обіду, через годину після обіду, до і після вечері.

· Вісім склянок води в день - це норма, яка знадобиться для підтримки здоров’я вашого організму.

ВИСНОВОК

Без жодного перебільшення можна сказати, що високоякісна, чиста вода,що відповідає санітарно-гігієнічним та епідеміологічним вимогам,є однією з неодмінних умов збереження здоров'я людей. Але щоб вона приносила користь, її необхідно очистити від усяких шкідливих домішок.

За останні роки погляд на воду змінився. Про неї все частіше стали говорити не тільки лікарі-гігієністи, а й біологи, інженери, будівельники,економісти, політичні діячі. Та й зрозуміло - бурхливий розвиток суспільного виробництва і містобудування, зростання матеріального добробуту, культурного рівня населення постійно збільшують потреби у воді, змушують більш раціонально її використовувати.


Подібні статті

Участь мікроорганізмів в кругообігу азоту
Молекула азоту є однією із найінертніших. Д.Резерфорд, який вперше (1772) виділив азот з повітря, назвав його нежиттєвим тому, що він не підтримує ні дихання, ні горіння. Проте тепер усім відомо, що азот є необхідною складовою частиною нук ...

Психрофільні мікроорганізми та їх використання
В даному рефераті мова піде про психрофільні мікроорганізми, що широко представлені в тваринному світі. До них належать представники про – та еукаріотів, а також багато видів грибів, дріжджів та навіть комах і хребетних. В останні роки впл ...

Головне меню