Харчування мого котика

Харчування кішок, що є унікальними і надзвичайними істотами, їжа стимулює у різному ступені.

Саме цікаве те, що якщо нас немає вдома і коли ми прийшли киця просить їжу, коли починає їсти у нього з очей течуть сльозинки, таке буває часто. А коли він тільки з’явився у нас то сльози у нього бігли десь півроку.

А коли їв старався з’їсти швидко, що аж давився і озирався по сторонам.

Якщо Більчик хоче їсти по він застрибає на стілець в кухні, вмощується та починає муркотіти, чекаючи доки на нього зернять увагу і дадуть їжу або застрибає на коліна і починає лащитись, а дивиться так у очі, що не можеш нівчому йому відмовити.

Їжу приймає 2-3 рази на день: вранці в 6-7 годин, та ввечері о 17,18 годині, і обов’язково в 21-21,30 – в цей час він їсть сире яйце, яке дуже любить.

Дуже любить м'ясо. М'ясо просить стрибаючи на коліна. Їсть маленькими порціями через 10 – 15 хвилин до повного насичення.

Полюбляє їсти солодкі сухарики, так смішно бере шматочок в рота і починає трусити головою, та хрумтить, любить молоко топлене скільки його не нальєш буде пити до тих пір поки не вип’є все. Ф особливо полюбляє все солодке згущене молоко правда на першому місці.

В їжі дуже при вередливий: двічі з однієї мисочки він пити не буде.

Якщо їсти не давати то йде з кухні, відвертається і надувшись. Дуже не любить коли на нього кричать: втікає, ховається.


Подібні статті

Родина Rosaceae у флорі Бистрицької улоговини (Прикарпаття) та перспективи їх використання
Актуальність роботи. На сьогоднішній день надзвичайно важливим завданням постає збереження та вивчення біологічної різноманітності на нашій планеті. Проблема збереження біологічної різноманітності як одного із стратегічних завдань людства висвітлен ...

Рослини і тварини шкільного куточку живої природи
Успішне засвоєння учнями матеріалу з біології, набуття ними практичних умінь і навичок із вирощування рослин і догляду за тваринами, розвиток інтересу й працьовитості істотно залежить від практичних робіт і спостережень, які ведуться за живими об&rsq ...

Головне меню