Відносини між людиною і кішкою

Вони бувають, як правило, дуже тісними. І в той же час будуються вони досить своєрідно. Кішка відмінно розуміє, що її хазяїн піклується про неї, створює для неї сприятливі умови життя. Але при встому цьому вона вміє зберегти свою індивідуальність, людська турбота не перетворює її в раба, не деформує її особистість.

Кішка постійно відчуває потребу в тісному контакті з людиною: їй подобається лежати в хазяїна на колінах, "розмовляти" з ним. Але й у цьому виявляється її індивідуалізм - така потреба виникає тільки тоді, коли в кішки з'являється відповідне настрій, коли вона сама хоче такого контакту.

Кішка всіляко намагається установити з людиною контакт, повідомити йому про свої бажання, наміри, настрої, звернути на себе увага. Кішка має великий арсенал способів вираження своїх почуттів і бажань, маючи, крім виразних відтінків голосу, виразну міміку і своєрідні жести. Якщо людина розуміє ці знаки, між ним і кішкою встановлюються дуже близькі відносини, виникає дійсне взаєморозуміння.

До чужих відноситься по різному:

До бабусі вкрай негативно, коли вона намагається його погладити, то він її кусає і дуже сильно. Навіть не дозволяє їй брати його на руки, обов’язково чи поцарапає чи вкусить, напевне він відчуває, що моя бабуся не може терпіти котів. А коли вона сказала, щоб ми позбулися Більчика, в цей час він спав, він прокинувся і так подивився спід лоба на бабусю, тоді ми всі посміялися, а коли вона виходила з квартири вчепився в ногу, так він їй відплатив за образу.

Дівчата, що приходять до мене, викликають у Білого справжній інтерес, то він плигне їм на руки, то починає тертися об ноги.

А нашого сусіда кіт просто обожнює, тільки сусід зайшов в квартиру, як Білий падає йому в ноги та починає об них тертися, качатися і голосно муркотіти.

Мамина подруга дуже любить котів, коли заходить до нас, кіт іноді крутиться біля неї, лащиться, стрибає на коліна, а іноді і може вкусити. А до нас він теж відноситься з гонором!

9 травня, мА мої іменини мій батько випив багато спиртного, і почав гладити Білого, тому не сподобався запах спирт, він просто кинувся на нього і почав кусати, та дряпатись, тепер наш тато не п’є, бо боїться, щоб його не покусав кіт.

Взагалі він гарно відноситься до нас, він нас облизує, лащиться, а коли комусь погано то йде до того.

Ми підкормлюємо сусідського кота, хазяїн якого помер, а син в квартирі не живе. Тихон часто хоче зайти до нас в квартиру, але тут сидить Більчик і починає спочатку його нюхати, а потім шипіти.

А ще Тихон любить залазити на наш підвіконник по дереву, то тут Більчик починає відстоювати свою територію: інтенсивно дряпає скло вікна, ходить по підвіконні в зад перед, голосно вурчавши.

Сусідська кішка Лапа – сіамка часто шипить і б’є нашого кота.

А загалі відносини з собі подібними для нас ще не вивчені, тому що Більчик не ходить на вулицю, він домашній.

До нас відноситься, як до членів своєї родини: облизує руки, лице.

Але як щось не подобається то може і вкусити; не любить коли його відганяють від вхідних дверей, коли відігнавши не пильнуєш його, то може кинутись на ногу і вкусити.

Не любить коли його випадково заділи – зразу помста.

Коли не має мами в дома – кіт ходить по кімнатам та шукає її, при цьому голосно нявкаючи і дуже радий коли вона приходить, зразу підбігає до неї. Ми вже по його поведінці знаємо коли вона прийде: за 5 – 3 хвилини до її приходу кіт всідається біля дверей.


Подібні статті

Зимостійкість і морозостійкість деяких сортів озимої пшениці в Притисянській низовині
В успішному розвитку зернового господарства велике значення має отримання високих і стійких урожаїв озимої пшениці, яка займає значну вагу в зерновому балансі країни. При використанні агротехніки і внесенні добрив озима пшениця зимості ...

Вплив факторів навколишнього середовища на популяції гідробіонтів
У світі все живе пов'язане з водою і значною мірою складається з води. Академік В.І. Вернадський зазначав, що «вода стоїть осібно в історії нашої планети, не має природного тіла, яке могло б зрівнятися з нею за впливом на хід основних прир ...

Головне меню