«Обов’язки» кішки

Кішка повинна захищати людину від кімнатних рослин.

Кішка постійно повинна підтримувати людину в формі, примушуючи її постійно рухатися по квартирі, нагинаючись піднімати та збирати ручки, олівці, панчохи, тощо.

Кішка повинна міцно тримати ручку або олівець, доки людина намагається писати.

Кішка постійно повинна робити ревізію в холодильнику, навіть якщо людина цього не бажає. Тим паче, якщо не бажає — тоді там щось ховає, і з цим треба ретельно розібратися, а потім вже притягувати людину до відповідальності.

Кішка повинна слідкувати за модою. Якщо зараз в моді DVD-системи, тоді й сучасний кіт має йти бік о бік з епохою, періодично зазирати в найсучаснішу апаратуру, намагаючись зрозуміти що це за голубий дріт і для чого він потрібний.

Кішка повинна в ночі кожну годину перевіряти, чи не заповзла під ковдру до людини якась змія.

Кішка час від часу повинна тренувати себе на випадок непередбаченого циркового виступу. Для цього вона має періодично влаштовувати польоти під стелею вдома, стрибки з гардини на люстру й навпаки, а також різноманітні заплигування.

Кішка повинна пам’ятати, що вуха і ніс перед сном людина миє рідко, тому, коли людина лягає спати, кішка має, видершись йому на голову, вилизати повністю і ніс, і вуха.

Кішка повинна допомагати людині розстеляти постіль, уважно спостерігаючи, щоб під простирадлом не лишилося жодних предметів.

Кішка повинна пам’ятати, що сон в людини — це даремна втрата часу, тому, побачивши сплячу людини, необхідно в той же час її розбудити, зістрибнувши зі шафи йому на живіт, та ще краще на голову.

Кішка повинна відганяти від людини погані сни. Якщо кішка помітить, що людина ворушиться у ліжку, вона неодмінно має стрибнути людині на голову і почати відганяти погані сни та жахіття.

Кішка повинна відучувати людину від такої шкідливою звички, як хропіння. Для цього досить засунути лапу або ж свій пухнастий хвіст у відкритий рот людини яка хропить.

Кішка повинна щоранку нагадувати людині старе прислів’я: “Хто рано встає, тому Бог дає”. І чим раніше встане людина, тим більше їй (та водночас і котові) дасть Бог.

Кішка повинен сама час від часу влаштовувати вологе прибирання в домі. Для цього достатньо витягти з кухонної раковини губку для миття посуду і, перетягнувши її у кімнату, розшматувати дрібні частинки — так зручніше робити прибирання.

Кішка повинна ділитися з людиною всім, що в нього є. Постійно віддавати частину хутра на утеплення одягу та підлоги, та також викидати половину їжі з чашки.

Кішка повинна співати пісні доставляючи людині радість. Навіть якщо пісні сумні.

Кішка повинна перевіряти, чому хтось не закрив шафу чи тумбочку і не засунув ящика.

Кішка повинна знати що і де лежить у всіх коробках та пакетах. І власному досвіді переконатися, наскільки воно там убодно і добре знаходиться.

Кішка повинна під час сну людини заглушати наружний шум, голосним муркотінням під вухом.

Кішка повинна витирати пилюку та збирати на себе бруд, проникаючи в усі важкодоступні місця.

Кішка повинна відсипатися за людину, усіх її родичів, друзів й сусідів разом узятих.


Подібні статті

Динаміка та еколого-біологічні особливості дендрофлори пам’ятки місцевого значення саду імені Т.Г Шевченко м. Харкова
Однією з характерних особливостей сучасної епохи є невтримний темп урбанізації. Створюючи і розвиваючи міста, людство змінює вигляд навколишнього середовища. Місто, як штучна формація, різко відрізняється від своєї географічної зони. Змінюються мікро ...

Привчання собак до пошуку та виявлення речей людини на ділянці місцевості
На сьогоднішній день в Державної прикордонної служби України є велика кількість технічних засобів, які посилюють прикордонні наряди, але службовий собака залишається незамінним засобом посилення. Використання кінолога з підготовленою соб ...

Головне меню