Заходи захисту
ВИСНОВКИ
Отже, виконавши дану курсову роботу можна зробити висновки:
Миша - крихітка (миша маленька або лугова) має наступне систематичне положення:
Ряд: Гризуни (Rodentia)
Надродина: Мишоподібні (Muroidea)
Родина: Мишині (Muridae)
Підродина: Мишині
Рід: Миша (Mus)
Даний гризун являється найменшим гризуном, його розміри тіла складають 5 - 6 см. Вага 7 - 10 грам. Забарвлення спини - кольору охри з різними відтінками, черево - біле. Очі та вуха невеликі. Шкіра представлена шкіряними покривами. До них відноситься власне шкіра і її похідні
Як і у всіх ссавців, скелет у Миші - Крихітки підрозділяється на череп, осьовий скелет і скелет кінцівок. М'язова система представлена власне м'язовою тканиною, сухожиллями та іншими сполучними утвореннями допоміжного призначення. Травний тракт складається з наступних відділів: ротової порожнини, стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, товстої кишки, сліпої кишки, товстих кишок, прямої кишки. Органами дихання є легені, розташовані разом з серцем в грудній клітці. Статеві органи самця - це наснники з їх придатками, насінневивідні протоки, статевий член і додаткові залози. До статевих органів самки відносяться яєчники, яйцепроводи (фаллопієві труби), матка, піхва і зовнішні статеві органи.
Харчується вона тим же самим, що і всі інші миші: хліб і насіння різноманітних трав і дерев, а також маленькими комахами. Рано навесні миша-крихітка охоче поїдає молоді бруньки дерев і кущів або свіжі ростки. Вважають, що основну частину її корму складає насіння трав і зернових, проте збиток, якого миша завдає врожаю, деякою мірою компенсується знищенням різних шкідників, наприклад, тлі. Медвяна роса, яку виділяють ці комахи, є улюбленими ласощами миші-крихітки. Миші також їдять квітковий нектар. Щоб дістатися до зерен, захованих у колосках, тварини деруться вгору по стеблах трав або зернових.
Вивчивши детально біологічні, фізіологічні та екологічні особливості Миші - крихітки я пропоную в систему захусту включити наступні методи, які я детальніше описала в розділі 7 :
· фізичні
· механічні
· хімічні
Подібні статті
Викопні головоногі молюски
Головоногі
- найбільш високоорганізована група молюсків і одні з найбільш
високоорганізованих безхребетних. До них належать кальмари, каракатиці,
восьминоги (близько 650 сучасних видів). Це - виключно морські організми,
найбільше поширені ...
Рослини – рятівники від радіації
Вплив рослин на організм людини
Все живе на нашій планеті взаємно впливає один на одного. Тому вплив рослин на людський організм давно доведено. Серед судинних (вищих) рослин природної флори України й такі, введення яких в організм перед або під час ...