Опис біотехнологічного процесу за стадіями
Також на виробництві можна встановити аераційні установки які будуть виконувати подачу СО2 до басейну. Що також дозволить підвищити вихід біомаси Dunaliella salina та вихід β-каротину.
Отсіпаровану біомасу (пасту) Dunaliella salina сушать теплим повітрям при температурі не вище60 °С. Для цього біомасу наносять тонким шаром і висушують на протязі 3-4 годин, не допускаючи попадання прямих сонячних променів, оскільки інтенсивний освітлення призводить до руйнування пігментів, що помітно знижує якість біомаси.
Кінцевим продуктом проектного виробництва буде висушена біомаса Dunaliella salina CCMAR-7. Препарат має вигляд помаранчевої порошкоподібної речовини з вологістю 12 %. В препараті буде міститися 5 % β-каротину від сухої масси.
Фасується спочатку в герметичні поліетиленові мішки по 25 кілограм, а затим запаковану в поліетиленові мішки біомасу пакують в паперові мішки.
Термін зберігання готового і запакованого продукту 6 місяців при кімнатній температурі та вологості не більше 75 %. Категорично не допускається потрапляння вологи на суху біомасі в зв’язку з її гігроскопічністю. В разі потрапляння рідини не піддається повторному висушуванню.
Подібні статті
Іммобілізація ферментів та клітин мікроорганізмів
Методи
іммобілізації універсальні для всіх типів біокаталізаторів - індивідуальних
ферментів, клітин, субклітинних структур, комбінованих препаратів.
Поряд
з іммобілізацією ферментів останнім часом все більшу увагу приділяють
іммобіліз ...
Характеристика Земноводних
Земноводні, або амфібії - перша група хребетних тварин, що у
процесі історичного розвитку вийшла на сушу, однак їх розмноження та розвиток
відбувається у прісній воді. Вихід земноводних на сушу пов'язаний із
виникненням багатьох прогресивн ...