Географічне положення і основні біоми

Китай розташований у Центральній і Східній Азії і є однією з найбільших за площею держав світу. На сході омивається водами Жовтого Східно-Китайського і Південно-Китайського морів Тихого океану. Має численні острови, найбільші - Тайвань і Хайнань. На півночі Китай межує з Росією і Монголією , на заході і півдні - з Афганістаном , Індією , Непалом , Сіккімом , Бутаном , Бірмою , Лаосом і В'єтнамом , на північному сході - із Корейською Народно-Демократичною Республікою .

Щодо географічного розташування поділяється на східну частину, що лежить в межах Східної Азії, і західну - Центральна Азія.

Основні біоми: тайга, мішані хвойно-широколистяні ліси, хвойні ліси, твердолистяні ліси і чагарники, тропічні ліси, савани, степи, напівпустелі і пустелі.


Подібні статті

Фауна гідробіонтів озера Сірче
Життя величезної більшості безхребетних тварин повязане з водою. У кожній водоймі розрізняють дно басейну, що називається бенталь, і товщу води – пелагіаль. Організми, що населяють бенталь, мають назву бентичних, або донних, скороченно вон ...

Біоморфологічні особливості та cхожість насіння Leontopodium alpinum Cass
Флора високогір’я Українських Карпат характеризується високим ступенем ендемізму та рідкісності. Переважна більшість ендемічних та рідкісних видів сформована з малочисельних популяцій. Дослідження стратегії малочисельних популяцій цих видів пов ...

Головне меню