Обсяг виробництва
Обсяг виробництва можна визначити за формулою (5.1):
1 = А * П1 * Т * Квик.об, (5.1)
де А - кількість апаратів, А = 1;
П - потужність одного апарату, П1 = 0,23 т/год;
Т - кількість робочих годин на рік;
Квик.об - коефіцієнт використання обладнання, Квик.об = 0,85.
Кількість робочих годин на рік розраховуємо за формулою (5.2):
Т = Траб * Nзм * t, (5.2)
де Траб - кількість робочих днів у році;зм - кількість змін, Nзм = 3;- тривалість однієї зміни, t = 8 годин.
Розрахуємо кількість робочих днів у році за формулою (5.3):
Траб = Ткіл - Трем, (5.3)
де Ткіл - кількість днів у році, Ткіл = 365 днів;
Трем - зупинка на капітальний і потоковий ремонт, Трем = 40 днів
Траб =365 - 40 = 325 днів.
Т = 325 * 3 * 8 = 7800 годин.
Розраховуємо обсяг виробництва:1 = 1 * 0,23 * 7800 * 0,85 = 1525 т/рік.
Подібні статті
Іонні механізми потенціалу дії. Методи фіксації
Всі процеси життєдіяльності організмів супроводжуються появою в клітинах
і тканинах електрорушійних сил. Електричні явища відіграють велику роль у
найважливіших фізіологічних процесах: збудженні клітин і проведенні збудження
по клітинам.
...
Отруйні членистоногі України
Членистоногі - лат. Arthropoda. Тип членистоногі -
найбільша група первинноротих безхребетних тварин. До цього типу відносяться
тварини, тіло яких розділене на членики і має членисті кінцівки. Зовнішня
оболонка членистоногих покрита щільни ...
